Ranking najlepszych systemów do Marketing Automation 2024

W dzisiejszym dynamicznym świecie marketingu internetowego, skuteczne narzędzia do Marketing Automation stanowią kluczową część strategii każdej firm

Automatyzacja marketingu umożliwia przedsiębiorcom i marketerom osiągnięcie bardziej efektywnych i spersonalizowanych kampanii, co przekłada się na wzrost sprzedaży i zadowolenie klientów.

W naszym najnowszym wpisie na blogu przyjrzymy się najważniejszym narzędziom do automatyzacji marketingu, porównamy je i ocenimy, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią platformę do usprawnienia swoich działań marketingowych.

Czy jesteś gotowy na odkrywanie potężnych narzędzi, które pomogą Ci zautomatyzować i zoptymalizować Twój marketing?

Narzędzia do Marketing Automation, które polecamy klientom Suasio


W naszej firmie Suasio sami również korzystamy z rozwiązań do Marketing Automation i z całą pewnością możemy polecić platformy User.com, Salesmanago oraz Getresponse. To narzędzia, które sprawdzają się doskonale w naszej codziennej pracy, umożliwiając nam efektywne zarządzanie kampaniami marketingowymi i budowanie trwałych relacji z klientami. Dlatego też możemy polecić je także Tobie.

Potrzebujesz wsparcia przy wyborze narzędzia do Marketing Automation? Napisz do nas, lub skorzystaj z poniższego formularza:

Zestawienie najlepszych narzędzi do Marketing Automation 2024

SalesManago

Salesmanago to platforma marketingowa typu Marketing Automation, która oferuje narzędzia do automatyzacji działań marketingowych, zarządzania klientami i personalizacji komunikacji z klientami. Jest to narzędzie przeznaczone dla firm, które chcą skuteczniej angażować swoich klientów i zwiększać sprzedaż poprzez wykorzystanie różnorodnych strategii marketingowych.

Silne strony SalesManago

 • Automatyzacja E-mail Marketingu: SALESmanago oszczędza czas dzięki automatyzacji wysyłania e-maili.
 • Personalizacja i Segmentacja: Możliwość personalizacji i segmentacji e-maili prowadzi do wzrostu efektywności działań marketingowych, co można monitorować na czytelnych dashboardach do raportowania.
 • Integracje z Inny Platformami: SALESmanago można zintegrować z wiodącymi platformami e-commerce, a także z Facebookiem, Twitterem, operatorami SMS-owymi i systemem CRM.
 • Bogate Narzędzie Marketingowe: To narzędzie oferuje szeroki zakres funkcji do działań marketingowych w sieci

Słabe strony SalesManago

 • Niedoskonałe Funkcje: Niektóre z zaawansowanych funkcji nie działają zadowalająco.
 • Powolna Segmentacja: Proces segmentacji może być powolny.
 • Problemy z Integracją: Integracja z Magento jest ograniczona i wymaga dużego wysiłku ze strony użytkownika.
 • Wymagania Konfiguracyjne: SALESmanago wymaga znaczącej konfiguracji i pracy po stronie użytkownika, nie jest gotowym produktem do natychmiastowego użytku.
 • Potrzeba Czasu na Zapoznanie się z Systemem: Użytkownik musi poświęcić czas na dogłębne poznanie systemu, eksperymentowanie i rozwiązywanie problemów.

Cena: zależy od wielkości bazy mailingowej (Suasio współpracuje z SalesManago, dzięki czemu możemy wynegocjować lepsze warunki Twojej licencji)

GetResponse

GetResponse to platforma do marketingu internetowego i automatyzacji marketingu, która oferuje szeroki zakres narzędzi i funkcji, umożliwiających firmom skuteczne zarządzanie kampaniami marketingowymi, kontaktami z klientami i procesami sprzedaży online. Jest to popularne narzędzie wykorzystywane przez firmy do tworzenia i zarządzania listami mailingowymi, wysyłania e-maili marketingowych, tworzenia landing page-ów, prowadzenia kampanii reklamowych oraz śledzenia wyników działań marketingowych.

Silne strony GetResponse

 • Bogate Funkcje Marketingowe: GetResponse oferuje jeden z najszerszych zestawów funkcji do automatyzacji marketingu na rynku.
 • Zaawansowane Funkcje CRM: Platforma zapewnia dostęp do zaawansowanych funkcji systemu CRM, takich jak lead scoring, automatyzacja sprzedaży, zarządzanie lejkiem sprzedażowym i segmentacja.
 • Tworzenie Landing Page-ów: GetResponse wyróżnia się możliwością tworzenia landing page-ów, w tym funkcjonalnością testów A/B i gotowymi szablonami.
 • Obsługa Klienta: Platforma zdobyła liczne nagrody za obsługę klienta, co jest istotne w procesie wdrażania narzędzi do marketingu automatycznego.
 • Wsparcie i Szkolenia: GetResponse oferuje wsparcie i szkolenia, co jest szczególnie ważne dla osób nieznających tematu marketingu automatycznego.
 • Dostępność i Pomoc Techniczna: Firma zapewnia dostęp do pomocy technicznej 24/7.

Słabe strony GetResponse

 • Toporne Funkcje: Niektóre funkcje narzędzia mogą wydawać się początkowo toporne, co może wymagać regularnego kontaktu z konsultantem firmy
 • Wymagana Konfiguracja: GetResponse może wymagać konfiguracji, szczególnie jeśli użytkownik nie jest doświadczonym marketerem.
 • Koszty Wzrostu Bazy Kontaktów: Cena platformy jest uzależniona od wielkości bazy kontaktów i może wzrosnąć wraz z jej rozwojem.

Cena: zależy od wielkości bazy mailingowej (Suasio współpracuje z GetResponse, dzięki czemu możemy wynegocjować lepsze warunki Twojej licencji)

USER.com

User.com to platforma do automatyzacji marketingu, zarządzania relacjami z klientami (CRM) i analizy danych, która pomaga firmom w efektywnym zarządzaniu i rozwijaniu swojej działalności online. Jest to narzędzie, które łączy wiele funkcji marketingowych w jednym miejscu, umożliwiając firmom tworzenie spersonalizowanych kampanii marketingowych, automatyzację procesów biznesowych i skuteczne zarządzanie danymi klientów.

Silne strony USER.com

 • Efektywna Automatyzacja Marketingu: User.com dostarcza zaawansowane narzędzia do automatyzacji działań marketingowych, co umożliwia firmom tworzenie kampanii dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
 • Precyzyjna Segmentacja Klientów: Platforma umożliwia dokładne wyodrębnienie grup klientów, co pozwala na dostarczanie spersonalizowanych treści i ofert, co znacząco zwiększa efektywność działań marketingowych.
 • Wszechstronny E-mail Marketing: User.com wspiera tworzenie i wysyłanie kampanii e-mail marketingowych, a także dostarcza narzędzia do monitorowania wyników i dokładnej analizy skuteczności.
 • Zaawansowane Funkcje CRM: Narzędzie oferuje rozbudowane funkcje zarządzania relacjami z klientami (CRM), co ułatwia skuteczne zarządzanie danymi klientów oraz tworzenie ich szczegółowych profili.
 • Realizacja Chatu na Żywo: Możliwość integracji czatu na żywo na stronie internetowej umożliwia natychmiastową komunikację z klientami, co przyczynia się do lepszej obsługi klienta
 • Łatwe Integracje: User.com jest kompatybilne z wieloma innymi narzędziami i systemami, co umożliwia elastyczną personalizację platformy zgodnie z potrzebami firmy.

Słabe strony USER.com

 • Złożoność: Platforma może być początkowo trudna w obsłudze ze względu na swoje zaawansowane funkcje. Użytkownicy mogą potrzebować czasu na naukę i dostosowanie się do interfejsu.
 • Koszty: Cena korzystania z User.com może być stosunkowo wysoka, co może być wyzwaniem dla mniejszych firm o ograniczonym budżecie.
 • Konieczność Wdrożenia: Wdrożenie platformy może wymagać czasu i wysiłku, zwłaszcza jeśli firma nie ma wcześniejszego doświadczenia w obszarze marketingu automatycznego.
 • Możliwe Ograniczenia: Niektóre funkcje mogą być ograniczone w niektórych planach cenowych, co może wpłynąć na dostępność zaawansowanych opcji.

Cena: zależy od wielkości bazy mailingowej (Suasio współpracuje z User.com, dzięki czemu możemy wynegocjować lepsze warunki Twojej licencji)

Hubspot

HubSpot to firma specjalizująca się w dostarczaniu oprogramowania i narzędzi do marketingu internetowego, sprzedaży oraz obsługi klienta. Jest to kompleksowe narzędzie, które pomaga firmom w automatyzacji procesów marketingowych, zarządzaniu relacjami z klientami (CRM) oraz generowaniu i śledzeniu leadów.

Silne strony Hubspot

 • Wszechstronność i Kompleksowość: HubSpot oferuje kompleksowe rozwiązania do zarządzania marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta w jednym miejscu. To ułatwia firmom koordynację działań i integrację procesów.
 • Darmowy Plan: HubSpot oferuje darmowy plan, co umożliwia małym firmom rozpoczęcie korzystania z narzędzi marketingowych i CRM bez kosztów początkowych.
 • Automatyzacja Marketingu: Platforma posiada zaawansowane narzędzia do automatyzacji marketingu, które pozwalają na tworzenie spersonalizowanych kampanii i automatyzację procesów marketingowych.
 • CRM: HubSpot oferuje rozbudowany system zarządzania relacjami z klientami (CRM), który pomaga firmom śledzić i zarządzać kontaktami z klientami oraz monitorować procesy sprzedażowe.
 • Elastyczność i Personalizacja: Narzędzia HubSpot pozwalają na dostosowanie treści do potrzeb klientów, co zwiększa efektywność kampanii marketingowych.
 • Wsparcie i Społeczność: Firma oferuje wsparcie techniczne oraz dostęp do społeczności użytkowników, co ułatwia rozwiązywanie problemów i zdobywanie wiedzy.

Słabe strony Hubspot

 • Koszty: Mimo darmowego planu, pełne korzystanie z wszystkich zaawansowanych funkcji HubSpot może być kosztowne, szczególnie dla większych firm.
 • Złożoność: Platforma może być początkowo trudna w obsłudze z powodu swojej zaawansowanej funkcjonalności. Użytkownicy mogą potrzebować czasu na naukę.
 • Ograniczenia Darmowego Planu: Darmowy plan ma swoje ograniczenia, szczególnie jeśli chodzi o ilość kontaktów i funkcje dostępne dla użytkowników.
 • Konieczność Wdrożenia: Wdrożenie HubSpot może wymagać pewnego nakładu czasu i zasobów, zwłaszcza jeśli firma nie ma wcześniejszego doświadczenia w obszarze marketingu automatycznego i CRM.

Cena: zależy od wielkości bazy mailingowej, od ilości użytkowników i innych czynników

Mail Chimp

Mailchimp to popularna platforma do zarządzania e-mail marketingiem. Jest to narzędzie, które umożliwia firmom tworzenie, wysyłanie i monitorowanie kampanii e-mailowych oraz budowanie list subskrybentów. Mailchimp jest używany przez wiele firm i organizacji, zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw, do skutecznego komunikowania się z klientami i potencjalnymi klientami za pomocą e-maili.

Silne strony Mail Chimp

 • Prostota Obsługi: Mailchimp jest znany z intuicyjnego interfejsu użytkownika, co sprawia, że jest łatwy w użyciu nawet dla osób bez doświadczenia w marketingu e-mailowym.
 • Darmowy Plan: Mailchimp oferuje darmowy plan, który pozwala na rozpoczęcie korzystania z narzędzi do e-mail marketingu bez kosztów początkowych, co jest atrakcyjne dla małych firm i przedsiębiorców.
 • Funkcje Automatyzacji: Platforma oferuje zaawansowane narzędzia do automatyzacji marketingu, co umożliwia tworzenie spersonalizowanych kampanii e-mailowych w oparciu o zachowania subskrybentów.
 • Integracje: Mailchimp integruje się z wieloma innymi narzędziami i systemami, co ułatwia firmom dostosowanie platformy do swoich potrzeb.
 • Dostępność Szablonów: Mailchimp oferuje szeroki wybór szablonów e-mailowych, które można dostosować do potrzeb kampanii.

Słabe strony Mail Chimp

 • Koszty wzrastają wraz z rozmiarem listy subskrybentów: Koszty korzystania z Mailchimp mogą znacząco wzrastać w miarę rosnącej liczby subskrybentów, co może być problemem dla firm o dużej bazie kontaktów.
 • Ograniczenia na Darmowym Planie: Darmowy plan Mailchimp ma pewne ograniczenia, w tym brak dostępu do niektórych zaawansowanych funkcji, takich jak automatyzacja.
 • Możliwość Wyłączenia Konta: Mailchimp ma rygorystyczne zasady dotyczące zgodności z przepisami i polityki antyspamowej. Nieprzestrzeganie tych zasad może prowadzić do wyłączenia konta.
 • Brak Zaawansowanych Funkcji CRM: W porównaniu do niektórych konkurencyjnych platform, Mailchimp może mieć ograniczone możliwości w zakresie zarządzania relacjami z klientami (CRM).

Cena: zależy od wielkości bazy mailingowej, od ilości wysyłanych maili miesięcznie i innych czynników

Exponea / Bloomreach

Exponea to platforma do zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz narzędzie do automatyzacji marketingu, które pomaga firmom w skutecznym budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami. Exponea oferuje zaawansowane funkcje do analizy danych, personalizacji treści, automatyzacji procesów marketingowych i śledzenia zachowań klientów online.

Silne strony Exponea / Bloomreach

 • Zaawansowana Automatyzacja Marketingu: Exponea oferuje rozbudowane narzędzia do automatyzacji procesów marketingowych, co pozwala firmom na tworzenie skomplikowanych i spersonalizowanych kampanii marketingowych.
 • Segmentacja i Personalizacja: Platforma umożliwia dokładną segmentację bazy klientów i dostarczanie spersonalizowanych treści, co przekłada się na lepszą skuteczność działań marketingowych.
 • Integracje: Exponea jest kompatybilna z wieloma innymi narzędziami i systemami, co ułatwia firmom dostosowanie platformy do swoich potrzeb i integrowanie jej z istniejącymi rozwiązaniami.
 • Bogate Możliwości Analizy Danych: Narzędzie dostarcza zaawansowane funkcje analizy danych, co pozwala firmom lepiej zrozumieć zachowania klientów i podejmować bardziej trafne decyzje marketingowe.
 • Wsparcie Techniczne: Exponea oferuje wsparcie techniczne, co pomaga firmom rozwiązywać problemy i uzyskiwać pomoc w konfiguracji platformy.

Słabe strony Exponea / Bloomreach

 • Koszty: Exponea może być stosunkowo drogie, szczególnie dla małych firm. Koszty mogą rosnąć w miarę rosnącej liczby kontaktów i korzystania z zaawansowanych funkcji.
 • Skomplikowane Dla Początkujących Użytkowników: Ze względu na swoje zaawansowane funkcje, Exponea może być trudne w obsłudze dla początkujących użytkowników, którzy potrzebują czasu na naukę.
 • Wymagane Dostosowanie: Platforma wymaga dostosowania do indywidualnych potrzeb firmy, co może wymagać czasu i zasobów.
 • Brak Darmowej Wersji: Exponea nie oferuje darmowej wersji, co może być barierą dla małych firm z ograniczonym budżetem.

Cena: zależy od wielkości bazy mailingowej, od ilości wysyłanych maili miesięcznie i innych czynników

ActiveCampaign

ActiveCampaign to platforma do automatyzacji marketingu, zarządzania relacjami z klientami (CRM) i narzędzie do e-mail marketingu. Jest używana przez firmy i marketerów do tworzenia spersonalizowanych kampanii marketingowych, śledzenia kontaktów z klientami oraz automatyzacji procesów biznesowych.

Silne strony ActiveCampaign

 • Zaawansowana Automatyzacja: ActiveCampaign oferuje zaawansowane narzędzia do automatyzacji marketingu, które pozwalają na tworzenie skomplikowanych i spersonalizowanych scenariuszy marketingowych, co zwiększa efektywność kampanii.
 • Segmentacja i Personalizacja: Platforma umożliwia dokładną segmentację bazy klientów na podstawie różnych kryteriów, co pozwala na dostarczanie spersonalizowanych treści i ofert, zwiększając zaangażowanie subskrybentów.
 • E-mail Marketing: ActiveCampaign zapewnia zaawansowane narzędzia do tworzenia i wysyłania kampanii e-mailowych, a także analizę wyników i dostarczanie treści dostosowanych do zachowań subskrybentów.
 • CRM: Narzędzie oferuje funkcje zarządzania relacjami z klientami (CRM), co pozwala firmom na skuteczne śledzenie kontaktów z klientami i tworzenie lepszych profili klientów.
 • Integracje: ActiveCampaign jest kompatybilne z wieloma innymi narzędziami i systemami, co ułatwia firmom dostosowanie platformy do swoich potrzeb i integrowanie jej z istniejącymi rozwiązaniami.

Słabe strony ActiveCampaign

 • Skomplikowane Dla Początkujących Użytkowników: Ze względu na swoje zaawansowane funkcje, ActiveCampaign może być trudne w obsłudze dla początkujących użytkowników, którzy potrzebują czasu na naukę.
 • Koszty: Choć ActiveCampaign oferuje różne plany cenowe, to zaawansowane funkcje są dostępne tylko w płatnych planach, co może być kosztowne dla małych firm.
 • Ograniczenia Planu Darmowego: Plan darmowy ActiveCampaign ma pewne ograniczenia, zwłaszcza jeśli chodzi o liczbę subskrybentów i funkcje dostępne dla użytkowników.
 • Wsparcie Techniczne: Wsparcie techniczne może być czasami ograniczone w przypadku niektórych planów, co może stanowić problem w razie potrzeby pomocy.

Cena: zależy od wielkości bazy mailingowej, od ilości wysyłanych maili miesięcznie i innych czynników

Synerise

Synerise to zaawansowana platforma do automatyzacji marketingu oraz zarządzania relacjami z klientami (CRM), która jest używana przez firmy i marketerów do tworzenia spersonalizowanych kampanii marketingowych, analizy danych klientów oraz automatyzacji procesów biznesowych.

Silne strony Synerise

 • Zaawansowana Automatyzacja: Synerise oferuje zaawansowane narzędzia do automatyzacji marketingu, co pozwala na tworzenie skomplikowanych scenariuszy marketingowych i personalizację treści.
 • Segmentacja Klientów: Platforma umożliwia dokładną segmentację bazy klientów na podstawie różnych kryteriów, co pozwala na dostarczanie spersonalizowanych treści i ofert.
 • E-mail Marketing: Synerise zapewnia narzędzia do tworzenia i wysyłania kampanii e-mailowych, a także analizę wyników i dostarczanie treści dostosowanych do zachowań subskrybentów.
 • Integracje: Synerise jest kompatybilne z wieloma innymi narzędziami i systemami, co ułatwia firmom dostosowanie platformy do swoich potrzeb i integrowanie jej z istniejącymi rozwiązaniami.
 • Personalizacja Treści: Narzędzie umożliwia dostarczanie spersonalizowanych treści marketingowych, co zwiększa zaangażowanie klientów.
 • Analiza Danych: Platforma dostarcza zaawansowane narzędzia do analizy danych klientów, generowania raportów i śledzenia zachowań, co pomaga firmom lepiej zrozumieć swoją publiczność.
 • CRM: Synerise oferuje funkcje zarządzania relacjami z klientami (CRM), co pozwala na skuteczne śledzenie kontaktów z klientami i tworzenie lepszych profili klientów.

Słabe strony Synerise

 • Koszty: Synerise może być stosunkowo drogie, szczególnie dla małych firm i startupów, co może stanowić barierę finansową.
 • Skomplikowana Obsługa: Ze względu na swoje zaawansowane funkcje, Synerise może być trudne w obsłudze dla początkujących użytkowników, co może wymagać czasu na naukę.
 • Dostosowanie Do Własnych Potrzeb: Platforma może wymagać dostosowania do indywidualnych potrzeb firmy, co może być czasochłonne i wymagać wsparcia technicznego.
 • Brak Darmowej Wersji: Synerise nie oferuje darmowej wersji, co może być problemem dla firm z ograniczonym budżetem.

Cena: możliwa wycena indywidualna

YouLead

Oprogramowanie YouLead działa jak zespół automatycznych sprzedawców – po jednym dla każdego klienta na każdej z Twoich stron. Dzięki ich pracy Twój serwis działa efektywniej, a Ty zajmujesz się klientami szybciej i skuteczniej.

Silne strony YouLead

 • Możliwość Indywidualnej Implementacji Kodu JavaScript: Oferuje możliwość tworzenia i wdrażania niestandardowych skryptów JavaScript, które korzystają z przechowywanych danych na koncie użytkownika.
 • Obniżony Wymagany Budżet Początkowy: Dla korzyści finansowych, platforma wymaga mniejszego początkowego nakładu środków.
 • Bogate Spektrum Funkcjonalności: Posiada rozległą gamę funkcji, w tym dedykowane narzędzia CRM, co umożliwia kompleksowe wykorzystanie możliwości marketingowych.

Słabe strony YouLead

 • Brak Pewnych Funkcji Dostosowanych do Potrzeb Klientów: W niektórych przypadkach klienci mogą oczekiwać specyficznych funkcji, które nie są dostępne na platformie, co może prowadzić do rozczarowania.
 • Wysoki Prog Wymaganych Wizyt Miesięcznie dla Sztucznej Inteligencji: Sztuczna inteligencja działa efektywnie dopiero przy wyższej liczbie wizyt miesięcznych (60-70 tys.), co może być ograniczeniem dla mniejszych przedsiębiorstw.
 • Ograniczona Liczba Dostępnych Szablonów: Platforma oferuje ograniczoną liczbę gotowych szablonów, co może nie spełniać oczekiwań klientów, którzy potrzebują większej różnorodności wizualnych rozwiązań.

Cena: możliwa wycena indywidualna

Insider

Silne strony Insider

 • Marketing Automation: Platforma Insider oferuje zaawansowane narzędzia do automatyzacji marketingu, co pozwala firmom na efektywne tworzenie i dostarczanie spersonalizowanych kampanii marketingowych.
 • Personalizacja Treści: Możliwość personalizacji treści na stronach internetowych i w wiadomościach pozwala dostarczać użytkownikom bardziej odpowiednie i angażujące treści.
 • Analiza Danych: Insider dostarcza narzędzia do analizy zachowań użytkowników, co pomaga firmom lepiej zrozumieć swoją publiczność i podejmować bardziej trafne decyzje marketingowe.
 • Wsparcie dla E-commerce: Platforma oferuje rozwiązania z zakresu e-commerce, które mogą pomóc firmom w zwiększeniu konwersji i sprzedaży online.

Słabe strony Insider

 • Koszty: Rozwiązania Marketing Automation często wiążą się z kosztami, a cena usług Insider może być wysoka dla niektórych firm, zwłaszcza dla małych przedsiębiorstw.
 • Szkolenie i Wdrożenie: Skuteczne wykorzystanie platformy Insider może wymagać szkolenia personelu i czasu na wdrożenie, co może być trudne dla niektórych firm.
 • Złożoność: Platformy Marketing Automation mogą być dość złożone, co może sprawić, że początkujący użytkownicy będą mieli trudności z jej obsługą.
 • Konieczność Personalizacji: Chociaż personalizacja treści to zaleta, niektóre firmy mogą być zmuszone do dostosowania i personalizacji treści, co może być czasochłonne.

Cena: możliwa wycena indywidualna

Klaviyo

Klaviyo to platforma Marketing Automation oraz narzędzie do e-mail marketingu, które pomaga firmom w doskonaleniu działań marketingowych, personalizacji treści oraz zwiększaniu zaangażowania klientów. Jest to narzędzie często wykorzystywane przez e-commerce i inne firmy, które chcą skuteczniej komunikować się z klientami oraz tworzyć spersonalizowane kampanie marketingowe.

Silne strony Klaviyo

 • E-mail Marketing O Wyższej Skuteczności: Klaviyo oferuje narzędzia do tworzenia spersonalizowanych i ukierunkowanych kampanii e-mailowych, co może znacznie zwiększyć skuteczność działań marketingowych.
 • Segmentacja Klientów: Możliwość dokładnej segmentacji bazy klientów pozwala na dostarczanie bardziej odpowiednich treści i ofert, co przekłada się na lepsze zaangażowanie i konwersje.
 • Automatyzacja Marketingu: Klaviyo umożliwia automatyzację wielu procesów marketingowych, co pozwala firmom oszczędzać czas i śledzić zachowania klientów w czasie rzeczywistym.
 • Personalizacja Treści: Personalizowane treści w e-mailach i na stronach internetowych mogą zwiększać zaangażowanie klientów i poprawiać doświadczenia użytkowników.
 • Wsparcie dla E-commerce: Klaviyo jest szczególnie popularne w branży e-commerce, oferując funkcje specjalnie dostosowane do potrzeb sklepów internetowych.

Słabe strony Klaviyo

 • Koszty: Cena korzystania z Klaviyo może być relatywnie wysoka, zwłaszcza dla mniejszych firm lub startupów.
 • Skomplikowana Konfiguracja: Wdrożenie Klaviyo i skonfigurowanie go może być czasochłonne i wymagać pewnej wiedzy technicznej.
 • Konieczność Utrzymywania Dobrej Bazy Danych: Aby wykorzystać pełnię potencjału Klaviyo, firma musi dbać o jakość i dokładność swojej bazy danych klientów.
 • Może Być Nadużywane: Nadmierne używanie kampanii e-mailowych lub personalizacji może odstraszyć klientów, więc trzeba zachować umiar i dbać o zgodność z regulacjami dotyczącymi prywatności

Cena: zależy od wielkości bazy mailingowej, od ilości wysyłanych maili miesięcznie i innych czynników

Potrzebujesz wsparcia przy wyborze systemów do Marketing Automation? Napisz do nas, lub skorzystaj z poniższego formularza:

Porównanie narzędzi Marketing Automation 2024

NazwaKrótki opisLinkCRMEmail marketingPushMarketing automationAIRamki RekomendacyjneFeed produktowySMS ( po integracji z bramką sms)ChatSegmentacjaMonitorowanie anonimowychDziałania onsitePop upFormularze kontaktoweLanding PadeListy wysyłkoweAnalitykaBaza wiedzyDarmowy testintegracja z Google AdsWtyczki integrujące
Sales Manago Platforma Customer Engagement, zaprojektowana dla głodnych sukcesu zespołów marketingowych, które chcą być efektywne kosztowo, a zarazem mieć poczucie wpływu na biznes oraz pragną być zaufanymi partnerami dla szefów swoich firm.salesmanago.pl
Get ResponseWięcej niż email marketing Skuteczne narzędzie do kampanii mailingowych, tworzenia stron i automatyzacji marketingu.
User.comUser.com to kompleksowa platforma Marketing Automation, która ma na celu zwiększenie zaangażowania i poprawę konwersji poprzez wykorzystanie jednego źródła danych dla Twoich klientów. Dotrzyj do klientów za pomocą szerokiego zakresu kanałów komunikacji: e-mail, czat na żywo, chatbot, powiadomienia push, dynamiczna zawartość strony i wiele innych - wszystko dostępne w jednym miejscu. user.com/pl
HubSpotOprogramowanie, które jest potężne, a nie przytłaczające. Płynnie połącz swoje dane, zespoły i klientów na jednej platformie CRM, która rozwija się wraz z Twoją firmą hubspot.com
Mail ChimpZamień e-maile w przychody Zdobywaj nowych klientów z marką nr 1 w dziedzinie marketingu e-mailowego i automatyzacji*, która rekomenduje sposoby na zwiększenie liczby otwarć, kliknięć i sprzedaży.mailchimp.com podstawowe
Exponea / BloomreachMyśl na większą skalę niż CDP Ujednolicenie wszystkich danych klientów i dostarczanie połączonych doświadczenia, wszystko za pomocą jednego rozwiązaniaexponea.com
ActiveCampaignRozwijaj swoją firmę z ActiveCampaign Marketing e-mailowy, automatyzacja marketingu i narzędzia CRM potrzebne do tworzenia niesamowitych doświadczeń klientów. activecampaign.com
Synerise Inteligencja behawioralna Infrastruktura napędzany przez sztuczną inteligencję synerise.com
YouLead Narzędzie komunikacji 360 stopni które zmieni odwiedzających stronę www w Twoich lojalnych klientówyoulead.pl
InsiderŁącz dane w różnych kanałach, przewidywaj przyszłe zachowania za pomocą sztucznej inteligencji i automatyzuj podróże między kanałami, tak unikalne jak każdy klient, z jednej platformy — z najszybszym czasem uzyskania wartości.useinsider.com
KlaviyoIntelligent marketing automation powered by your customer dataklaviyo.com

Nie wiesz, które narzędzie Marketing Automation jest idealne dla Ciebie i Twojego biznesu? Potrzebujesz wsparcia przy jego wyborze? Napisz do nas!