Krzysztof Kusaczuk

Konsultant ds. marketingu

Konsultant z doświadczeniem w dziedzinie digital marketingu od 2017 roku. Jego główna ekspertyza koncentruje się na tworzeniu i optymalizacji kampanii w płatnych systemach reklamowych, a także w analityce internetowej. Jako konsultant wdraża skuteczne strategie oraz dzieli się wiedzą i doświadczeniem, pomagając firmom zrozumieć kluczowe aspekty marketingu cyfrowego które przynoszą realne korzyści dla biznesu.

Wiedza zdobyta podczas studiów na Politechnice Białostockiej z zakresu marketingu internetowego oraz analityki internetowej UX nie tylko wzbogaciło jego kompetencje w zakresie analizy zachowań użytkowników, ale także tworzenie bardziej intuicyjnych i skutecznych strategii marketingowych.

Poza światem marketingu jest głęboko związany ze światem sportu który stanowi dla niego nie tylko źródło relaksu, ale przede wszystkim jest symbolem determinacji w dążeniu do celu. Wierzy, że to właśnie sportowa mentalność pozwala mu na osiąganie wyjątkowych rezultatów, przekształcając wyzwania w sukcesy i stale podnosząc poprzeczkę dla siebie i swoich klientów.

Specjalizuje się w:

Performance marketing

Analiza danych

Konsultacje Google Ads

Czytałeś już nasze case-study?
Zdjęcie